JájsemRaibek

Co mají ti Italové s těma kozama?

Jasně, chtějí asi ukázat své ženy s velkým poprsím, ale to musejí skoro v každé písničce o tom zpívat.
Ať zapnu skoro jakoukoliv italskou písničku, tak samý kozy.
Co mají s těma kozama?

Nejlepší odpověď
MK44

Taky jsem pro každou srandu. Ale abych pozvedl upadající úroveň tohoto serveru a neponechal případné čtenáře školního věku ve stavu duševního chaosu, uvedu zde vysoce odbornou jazykovou analýzu. Italsky koza je capra. Naopak slovo cosa [kóza] s naší kozou nesouvisí. Znamená to věc a v některých případech zájmeno co. Zkušený světák si jistě vybaví latinské slovo causa. A kauz máme i u nás habaděj.
Jinak též: (Che) cosa hai fatto? tj. Co´s to udělal?

Další odpovědi
Lamalam

Co bys chtěl? Italové jsou typičtí horňáci.

anonym

Copak kozy, ale i piccolu mají.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BX9mjFjTVds