STUDENTKAEVA

Co mají společného tyto státy Libanon,Irák,Je­men,Omán,Kuvaj­t?

Zistila jsem že jsou ve všdch státech nejvíce zastoupení muslimové a také všechny mají poušt,napadá vás něco dalšího.Prosím jen z ověřených zdrojů.Děkuji moc!!!

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny tyto státy mají ropu a zemní plyn. Proto se taky ve všech válčilo a možná i válčit ještě bude.

Další odpovědi
Kelt

jsou to státy, kde je úředním jazykem arabština. Na všech se nachází ropa. Náboženství je islám, obyvatelé jsou muslimové . Všechny leží v oblasti se stejným podnebím. Obvykle obyvatele těchto států poznáme na první pohled podle oblečení, a když takového člověka uvidíme, podnikneme co nejdelší kroky, protože není vyloučeno, že se jedná o teroristu, který se chce odpálit.

Lamalam

Všechny leží u moře.

bluegrassák

…a také to jsou oblasti, kde se pěstuje čočka.
Čus bus