aliendrone

Co mají společného měsíce začínající nedělí?

V důsledku druhé třetiny srpna „aktivisté“ dávají více než obvykle nicneřešících „dotazů“ (další až v půlce listopadu – doufám) a protože zastávám jako Kepler názor, že zábavy není nikdy dost, mám pro vás „k odreagování“ jednoduchou hádanku. (doufám, že je pro většinu nekomplikovaná, ale ne zase stupidně jednoduchá) Tak co myslíte? ;) :)

Nejlepší odpověď
Muso

Můžeme se těšit na pátek třináctého.

Další odpovědi
nyjono

To, že začínají nedělí.

Kepler

  1. To, že začínají v neděli.
  2. V neděli nikdy nekončí.
  3. Součty po sedmi jsou taky v neděli.
  4. Důchodci to mají na háku.
  5. Dál se nechám poddat.

marci1

Mají 5 nedělí? 🙂

aliendrone

Otázku jsem uzamkl, jelikož již byla správně zodpovězena! Sry lidi, však to znáte – kdo dřív přijde, ten dřív žere! ;) :D

aliendrone

Velká gratulace uživateli(ce) Muso! ;) :D :D Palec samozřejmně dostanou i ostatní za snahu! ;) :D :D

Muso

Ó děkuji… :))

aliendrone

Vyjma ZLOČINCE – ten už dnes obdržel maximum palců co mohu dát a zítra si nevzpomenu, no! ;) :D :D

Drap

Neni pravdou, že nikdy nekončí v neděli. Únor v přestupný rok bude končit v neděli.