Molos

Co mají holky rádi na klucích, co se jim líbí a co třeba respektují?

Co mají holky rádi na klucích, co se jim líbí a co třeba respektují?…?Díky

Nejlepší odpověď
quentos

četl jsem v jedné knize, že prý zejména smysl pro humor a sebedůvěru. Pokud tedy k ní přijdeme a klepem se nervozitou jak sulc, nejspíš ztrácíme veškerou atraktivitu. Dál už nechám mluvit dámy

Další odpovědi
kokoťenko

quentos,já se své ženy bál,klepal se jak osika,nevěděl jak na ní. Bylo jí mě líto,tak si mě nechala.

1popelka1

Někde jsem vyčetla tohle:
Záleží na věku.

V patnácti chceš, aby byl hezký a neudělal ostudu u kamarádek.

Ve dvaceti, aby nebyl úplně blbý.

Ve třiceti, aby uživil rodinu a moc neztloustnul.

Ve čtyřiceti, aby se s ním dalo vydržet do důchodu.

V šedesáti, aby byl zdravý, protože péče o nemocného protivného dědka není nic moc.

V devadesáti, aby neumřel dřív než ty.

lorja

Je sympatické,když se muž nestydí projevit své sympatie k ženě i za cenu odmítnutí z její strany .Dokáže si stát za svými názory.Nefňuká když se vyskytne nějaký problém,ale snaží se najít řešení.Nedělá mu potíže požádat kamarády o pomoc,když ji potřebuje.To je fajn parťák.

ten který je

Hodně holek ,ale ne všechny mají rádi namachrované svalovce,kteří vlastní luxusní vozy jako jsou BMV,Porsche,Mer­cedes a to nejraději kabriolet.Najdou se i takové které nepohrdnou ani vozem zn.Bentley.Je samozřejmostí že tito muži musí mít tučné konto.Holky jsou ještě rády když je takový muž pustí na občasné zálety a je abstinent,nekuřák.

grupeto

svaly (mají rády i respektují)