Avatar uživatele
jarní VLK

Co maj lidi proti bezdomovcum ?

Doplňuji:
dudu jsem uz prez ctiri roky na ulici a chlastu mymo oslav ve vzdalenem rodisti jsem se chlastu netknul . Vybral jsem si tento zivot sam doma bylo hur nez my je ted ale presto jsem nepodlehl zadnym nastraham ulice jsem podstivi SQOTTHER a nestydim se za to VLK855 / SVB plzen (svobodna vlci bouda) :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, suaeda před 4280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

chastaji

Chlast jim rozloží osobnost i charakter poté co ztratí motivaci žít jinak. Můj kamarád se chytil flačky už krátce po dokončení vysoké školy. Nejprve si zhoršil postavení v práci a pak postupně propíjel majetek po rodičích /les, pozemky a chalupu/. Svoji tragedii „korunoval“, když si prodal střechu nad hlavou /byt v Brně/ a začal zde žít v podnájmu. Nakonec se jako osmapadesátiletý starý mládenec o jednom víkendu oběsil v práci.
Doplňuji:
Kolego GVKB bez mučení a popravdě přiznávám, že uplatňované názory a vůbec celou Vaši filosofii nechápu a většinu názorů přijímám jako úlet dezorientovaného jedince. Nebo opravdu usilovná snaha většiny společnosti o uplatnění se, předání svého genetického dědictví po předcích, výchova potomků k obrazu svému a jejich zušlechtění cestou jejich nejvyššího vzdělání je „trapné“ divadlo, které hrubým způsobem narušuje ideologii většiny bezdomovců? Pak na adresu podobných vizionářů nelze, než velmi nahlas konstatovat „táhněte do háje“!!!

Upravil/a: dudu

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

chastaji

Doplňuji:
Než by si koupili aspoň jídlo, tak jen všechno propijí, kdybys jim dal kus chleba, vzteky ho zahodí, to je odzkoušené, u nás ve městě dělají jen ostudu, opíjejí se do bezvědomí, zašpiní celé okolí, nemají vůbec snahu o jiný život

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

stil mluvi

Doplňuji:
Tedy styl mluvy konkrétně tvůj :) Já nemám proti bezdomovcům vůbec nic, ani to nejmenší, chápu i to, že když se někdo nemeje, když ani nemá kde a nemá kde prát, že smrdí… Znala jsem hodné človíčky na dně…
Spíš jsou mi divní bezdomovci, co jsou furt na netu a tak nějak hýří hrubkami až více, než by činil skutečný bezdomovec. Řekla bych vtipné, kdyby to bylo vtipné.

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

smrdi

Smrdí a stále žebrají prachy na chlast a kuřivo, což člověku otráví den. To je pomalu každý den nějaký a já neřikám, že žádnej z nich by si nezasloužil pomoc, že žádnej z nich ke svýmu stavu nemoh přijít jak slepej k houslím, většina si za to ale může sama…
Doplňuji:
Kamarádka mojí spolubydli(ona je taky „případ“) prý jednou, když po ní na Hlaváku chlápek somroval, že nemá za co se dostat domu do Ostravy, tak mu došla PŘÍMO koupit jízdenku a pak s nim došla k tomu autobusu a posadila ho do něj:-D Čučel prý jako puk. Asi se dobře poučil:-D…a tak se na ně musí…

Upravil/a: Lakeysha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

smrdi

Doplňuji:
Když jedu tramvají po Praze a náhodou si do ní sedne bezdomovec tak okolí je doslova zamořeno a lidi se držejí v uctivé vzdálenosti.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vypadaj ohavne

Doplňuji:
Vše je divadlo a bezdomovci jej nehrají tím narušují řád divadla!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

smrdi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natt

smrdi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

smrdi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Malé doplnenie, bezdomovcom s trvalým bydliskom sa môže stať každý človek a veľmi rýchlo. Nemá ubytovanie, ale platiť musí, aby o bydlisko neprišiel. Komplikované, ale je to realita.
Stačí malá nepozornosť a oheň je na streche. Takže byt máte, ale vo forme popola, a kým ho nedáte do aspoň obyvateľného stavu, ste bezdomovec. Ale všetky bytové platby musíte platiť, aj keď ich neužívate.
Takéhoto ´dočasného´ bezdomovca, pokiaľ sa nespustí a neklesne na mysli, v hromadnej doprave nespoznáte. Neplatí preň ani jedna z vami predvolených odpovedí.
zdroj: vlastná skúsenosť (ešte, že je leto)

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dobré je vložiť aj jiná odpověď, aby bolo viac možností.
V prvom rade si treba uvedomiť, kto je bezdomovec. Typov vzniku bezdomovectva je viacej
1 – vlastným pričinením,
2 – strata zamestnania, zdroja prijmu
3 – obeť cudzích zištných záujmov

Tak isto i typy bezdomovcov sú rôzne:
1 – aktívní, snaha začleniť sa naspäť do spoločnosti, veľakrát ho
ani od pohľadu nepoznáte, hľadá prácu, prípadne pouličný predavač „bezdomoveckého“ časopisu Notabene (Slovensko) podobný som videla aj v ČR
2 – pasívní – ten najkrikľavejší jav – bez snahy začleniť sa, žijúci ´voľným´životom, kde sa dá, park, kanál, les, znížená hygiena z toho vyplíva i vonkajší zjav „Když jedu tramvají po Praze a náhodou si do ní sedne bezdomovec tak okolí je doslova zamořeno a lidi se držejí v uctivé vzdálenosti.“

před 4281 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Souhlasím..

před 4280 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek