Michal Kole

Co má v náplni práce ředitel Úřadu práce ?

Já bych byl přísný ředitel, pokud by podřízená nezaměstnala člověka, tak by letěla na hodinu.

Nejlepší odpověď
Drap

Ředitel řídí ÚP. Naštěstí pro zaměstnance ty nikdy ředitelem nebudeš. A jak by je měli asi změstnat, když nejsou pracovní místa a úřad práce ani nemůže nikoho, kromě svých zaměstnanců, zaměstnat :

Další odpovědi
hanulka11

Ty jsi pořád nepochopil, že úřednice nemají za úkol zaměstnat člověka .Ředitel vše řídí.

nimbus4

Ředitel Úřadu práce se hlavně modlí, aby je Kolesa nepřišel vysekat s boxerem, jak se o to snažil v případě Úřadu práce v Rakovníce.
Jsi velmi nemocný člověk!