Avatar uživatele
Akzeret

Co má udělat ředitel, který u studenta najde drogy?

Docela jsem se divila, když mi před chvílí volala kamarádka, že u kluků ze školy (3. ročník vyššího gymnázia) našel ředitel drogy, oznámil jim, že ještě jednou něco provedou, i sebemenší blbinu, tak volá policii. Neměl ji zavolat rovnou? Copak najednou neplatí školní řád (alkohol, cigarety, drogy ve škole a jejím okolí NE)?
Jednalo se prý o marihuanu v miniaturním pytlíčku a kluci tvrdili, že ji mají poprvé (haha, ale budiž). Na netu jsem nic pořádného nenašla, jen nějaký případ z roku 2006, kdy kluka rovnou vyhodili ze školy…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, mandat, Mirdas před 3656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Pokud se jednalo o množství menší, než zákonem stanovený limit, policii volat nemusí a řešení je plně v jeho kompetenci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MK44

Pan ředitel je shovívavý člověk. Uvědomuje si, že by kluci mohli mít „škraloup“ a policejní vyšetřování by jim mohlo ztížit možnosti dalšího studia. Proto se to snaží napoprvé vyřešit jen pohrůžkou. Zároveň ale sám riskuje, protože kdyby došlo na škole k nějakým potížím v souvislosti s drogami, mohl by sám mít problémy s tím, že včas nezasáhl. Takže ať kamarádka klukům vyřídí, aby si toho vážili a neblbli! Otravování sebe sama chemikáliemi beztoho není znakem žádného chlapství nebo dospělosti – to spíš zpozdilosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mandat

To ti sluníčkoví admini brzy smažou, protože to je o ošklivých věcech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Ještě jsi neuvedla, jestli jim už bylo 18 let. Pokud toho neměli více a dostatečně zabezpečené proti ostatním studentům, jednal mírně, ovšem v rámci své kompetence. Navíc, marihuana je lehká droga, tudíž to nějak rozmazávat by nestálo za to (bude se mluvit o této škole, apod.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek