Michal Kole

Co má dělat rodič, když v té nejblbější chvíli z dvou 15.letých dcer vyleze, že jsou obě těhotné, protože před 2 měsíci

byl volný byt.

inspirovala mě zítřejší Ulice

http://ulice.no­va.cz/clanek/e­pizoda-2193.html

„Šťastná Míša prozradí Mikimu, že rodiče se chystají na víkend pryč. Jen co se oba začnou těšit, zchladí je Jana poznámkou, že ona víkend hodlá strávit u nich doma s Danem.“

Co rodiče čeká za trest od Soudu, „sociálky“ ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Rodič by si měl jít nejdřív zaplavat.
A pak pohovořit s omladinou.

Další odpovědi
venkovan

jediné řešení je skočit do zamrzlého bazénu.

Lucijej

Proč by měli být trestáni rodiče? Vzhledem k tomu, že se sexovat může od 15 let, tak je jasný, že se může i otěhotnět…

arygnoc

hľadať väčší byt?
Doplňuji:
Damiana:
„kdyby všichni uměli plavat“, tak by tie dievčatá otehotneli v bazéne.
Veď nikto nebol doma.

:))

Damiana

Kdyby (všichni) uměli plavat, byli by jistě radši v bazénu, než smrděli doma a vymýšleli blbosti.

led

Pokiaľ sú obe setry 15-ročné tj.„pod zákonom“ súd bude stíhať v prvom rade ´páchateľov sexuálneho zneužitia mladistvých´.
Rodičia prirodzene tú informáciu musia najprv rozdýchať a potom v kľude riešiť vzniknutú situáciu.

bolak

Jó ulice, to ti tak věříme tyvole. To je furt ufounek sem, ufounek tam a najednou se dozvíme že už máš dvě patnáctiletý dcery, ty bejku.

quentos

led: v 15-ti už je v ČR sex bohužel legální, nevím, jak je tomu na Slovensku… to je právě ten fór

led

ha…
tak to sa musím rýchlo pozrieť…

arygnoc

led, dajte potom vedieť, ako to je na Slovači, čo keď sa tam zapozerám do nejakej mladuchy

:)))