nosalek1

Co má dělat můj kamarád?

Mému kamarádovi opět utekl didaktický test a je t toho naprosto zoufalý. Už neví, co dál dělat, protože jinak měl z ostatních předmětů jedničky a dvojky, jen ten didaktický test z anglického jazyka mu utekl. Podle paní učitelky a pana učitele, ke kterým chodí na doučování, má na to, aby zdárně udělal tento test. Jenomže, on má PUP, tím pádem je ve třídě sám, ale má čas navíc. Je to psychiatrický pacient, bere léky na bipolární poruchu. Jinak mi připadá, že je poměrně chytrý a bylo by škoda, aby skončil s lopatou v ruce. Je opravdu velký nervák, v tom to vězí, bojím se, že v tomto případě maturitu nezvládne nikdy. Přitom se jedná o člověka, který by, podle mého názoru zvládl i vysokou školu, nějakou uměleckou nebo něco o sociálních službách. Nevím, jak mu pomoci, přeji si, aby to zvládl.

Odpovědi
Ametyst

Tak to dopadá, když za sebe nechají lidé rozhodovat komputery. Komputery neprimhouri očko a neznají historii studenta. Smutné.

Mc Merkurion

… asi bude mít stejnej problém, „tvůj kamarád“: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nebyt-nervozni-u-posledniho-pokusu-u-maturity