Rokio

Co má dělat člověk, který chce páchat trestnou činnost a zároveň nechce do vězení?

Co když tomu kriminálníkovi vězení nevoní. Co má dělat, aby v něm neskončil a zároveň mohl krást, loupit a nakonec i někoho zabít, pokud to bude nevyhnutelné?

Odpovědi
jáára

Sebevražda je fajn.

Lgee

Nenechat se chytit, ale dřív nebo později to čeká každého kriminálníka, a jako trest boží před posledním soudem.

zjentek

Dát se na politickou dráhu a provozovat tam rektální alpinismus? (I když výjimky potvrzují pravidlo, např. doktor Rath.)