dědoušek

Co má dcera dělat, když manželovi nezaplatil podnikatel faktury proto nepobírá dětské přídavky?

Prosím,kam se má obrátit dcera,manželovi nezaplatil podnikatel faktury,nemůže podat danové přiznání proto nepobírá dětské přídavky.

Nejlepší odpověď
pondělí

Manžel kecá,daňové přiznání se musí podat i s vykazanýma nezaplacenýma fakturama,to sa pak zůroči v roce následujícím.
Ala vy múžete soudně požádat o rozklad manželství a povinost manžela platit alimenty a vy dostanete přídavky,zaleží na dohodě,nebo nedohodě s manželem

Další odpovědi
ivzez

Jestli manžel nepodal daňové přiznání za rok 2013
ve stanoveném termínu, může z toho mít problémy.
Daňové přiznání za r. 2014 se podává až v r. 2015.

Funna

nějak nechápu, co mají nezplacené faktury společného s přídavky na děti…na to má nárok rodina, jejíž čistý měsíční příjem nepřesáhne částku 2,4 násobek životního minima…a pokud myslíte odpis na dítě ze základu daně, tak pokud už částku vyfakturoval, ale nebyla zaplacena, tak se podle délky nezaplacení dělá opravdá položka…ale stejně musí podat přiznání tak, nebo tak…to vám řekl kdo, že nemůže podat daňové přiznání?