co má člověk udělat pro to, aby se stal slavným?

myšleno vlastnosti atd. co by měl udělat? díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Perpetuum mobile

Další odpovědi
anonym

Učit se, to se nedá nic dělat, já vím, že tohle číst nechceš, ale je to prostě tak. Když chceš v něčem vyniknout, musíš to umět, musíš to studovat, učit se to, věnovat tomu veškerý svůj čas, tzn. píle, výdrž, víra, trpělivost a láska a podpora druhých ti taky k úspěchu pomohou.

quentos

Něco výjimečného, nezáleží na tom, co. Ani to „dobře se učit“ neplatí stoprocentně, stačí jen v něčem opravdu vynikat.

ivzez

Omlouvám se, že odpovídám otázkou:

Je vůbec oč stát?
Proč bys chtěl/a být slavná/ý?

led

Čokoľvek, čo sa vymyká bežnému štandartu. Ale pozor, aby to nebola záporná sláva.

anonym

Učit se a kandidovat na prezidenta.

arygnoc

vymyslieť katastrofálnu kravinu – napadlo by nejakého šmoulu okrem franza kandidovať na hrad?

;-Q

Psychotic

Být dostatečně stejný jako ostatní, aby se s tebou lidi mohli ztotožnit a zároveň dostatečně jiný, abys mezi nimi vynikl/a.

Nebo být psychopat s mesiáškým komplexem, to taky pomůže.

lexx

Stát se vědcem nebo celebritou pop music no a pokud chybí talent tak politikem.

bulík

Myslíš v pozitivním nebo špatném smyslu? Máš 2 možnosti.

ReHu

Souhlasím s quentosem.
Přečti si životopisy některých úspěšných lidí.
Nemají vždy vysoké vzdělání, ale šli si za svým cílem. Vždy věděli co chtějí a kam v životě míří.