Tabea

Co má člověk udělat pro to, aby hrál hlavní roli v seriálu ,,Slunečná"?

Chtělo by to oživit.

Odpovědi
hapiky

Čas od času jsou v Praze nějaké castingy(některé dost často).
Je potřeba se kriticky podívat do zrcadla. Co vím, tak nesmíte být tuctová.
Dobrý začátek je např. okresní či krajské soutěže krásy. Pokud neskončíte tzv. na chvostu, tak malá šance by byla. Oči a postava obvykle hrají tzv.první housle.

Arne1

Kriticky se podívejte na Týnu – jste skutečně takový zjev aby byl lepší než její představitelka ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.