sarinks258

Co má být ve vzkazu,když píšete známé herečce?

Poraďte mi,prosím.Mám v plánu napsat vzkaz jedné známé herečce.Na facebooku jsem ji vyhledala a vyšlo najevo,že by to mohla být ona.Jak má takovej vzkaz vypadat??Když bych jí chtěla přidat do přátel?

Nejlepší odpověď
zjentek

napiš ji, jako by to byl normální člověk. Ona totiž je.Tvůj obdiv je v tvé hlavě, ale to není pro přátelství a komunikaci nijak důležité ,)

Další odpovědi
anonym

To je podivná otázka. Jestli chceš někomu psát, tak nejspíš víš, co mu potřebuješ sdělit. Pokud nevíš, co máš psát, tak nepiš.

anonym

tak napiš:
Dobrý den,
jsem Vaše obdivovatelka už řadu let, chtěla bych Vám popřád ještě hodně dobrých rolí, hodně zdraví a štěstí.....nebo tak něco-asi. Ještě jsem nikomu z umělců nic takového nepsala
Doplňuji:
Proč by to mělo být hloupé? Slečna jen neví, jak to má stylizovat, no a co jako???

led

Akékoľvek písmo, list, pokiaľ je úprimný, je vítaný. Ak je písaný od srdca, ruka nevyberá slová, ale vkladá myšlienku.
Napíš svoju, nie cudziu, myšlienku tak ako ju cítiš, snaž sa písať čitateľne a gramaticky správne. Píš, akoby si písala priateľke, ktorú poznáš od narodenia. Úprimnosť vo vyjadrení je viac než veľké slová o obdive.

„Tleskejte, ještě více tleskejte, mám to ráda! Děkuji. Tleskejte, ja si to teď točím a doma v klidu poslouchám…“