Kepler

Co luxujete při TV nebo interfernetu?

Pokud už nechcete rovnou večeřet. Prostě pišingry.

Nejlepší odpověď
Justin1

Spíše slané

Dřív jsem luxoval často (slané pochutiny byly nedílnou součástí každého nákupu), ale moc se mi plnil pomyslný sáček v luxu, tak jsem to hodně omezil.

Další odpovědi
aliendrone

Co jiného?

Zdaleka nejvíc bryndu (instantní káva). Nejvíc mi chutná Nesko Gold, a Jacobs Krönung, Tchibo Gold už je slabší a třeba Nesko Classic se už fakticky NEDÁ. :(

Pohroma pro mě jsou GUMOVÍ MEDVÍDCI (a další, nejlépe nakyslé želé ekvivalnety). Nedávno jsem otevřel 400g pytlík (zakoupený v předstihu na Mikuláše, ale nějak jsem „chytil slinu“, znáš to ;) :D) a víš ty co? Ani nwm jak jsem ho CELÝ sežral asi za půl hodinky! A ta zpráskaná děffka jménem glukometr si to pamatuje (nejde to smazat nebo možná jen nwm jak), to zase bude hemzů na pravidelné čtvrtletní… ;) :D :D

zjentek

Spíše sladkosti

Miluji bylinné čaje s medem, kolikrát si dám klíďo i několik drinků a MÍCHÁM TO 5 přes 9 jako barbar, takže organismus dostává pěkně zahulit, zejména pak zuby. (;

Petr Kaňa

Co jiného?

Pokaždé něco jiného, někdy i víc věcí zaráz.

quentos

Spíše sladkosti

Jak kdy. Někdy sladkosti, někdy nealko, někdy pivo či víno…

dubraro

Dobré alko

Popíjím pivo nebo víno, někdy přikousnu kvalitní sýr.
Pro upřesnění: Internet, Youtube, čtečka e-booků. Televizor nemám a televizní vysílání žádným způsobem nesleduji.

GM

Co si sám předtím vytvořím

Buchty, různé cukroví a řezy, pizzu..

dudu

Co jiného?

Jako součást boje s nadváhou občas jen tak slupnu něco méně tučného sýru, nejčastěji však nakládané okurky nebo zelí. Piji pak colu zero ředěnou na šest stupňů chlazenou kohoutkovou vodou. Takže nic moc, ale stejně je to marný, je to ......

RyuzakiKate

Dobré nealko

Nejradši bylinné nálevy, jen výjimečně pivo nebo víno, když je chuť.

aliendrone

zjentek>>> Tywoe, já pořád všude možně čtu, jak moc by se bylinkové čaje měly lemtat a jak moc je lepší sladit medem, než cukrem… :o

zjentek

No… to asi jo, ale víš jak – mnoho slunce s sebou nese poušť a tak to máš se vším, no… ony ty bylyny by se taky neměly preventivně a to včetně těch „běžných“, čili pokud mně nic není a lemtám to, bo mám chuť, tak je něco špatně. A s tím medem je to průser jakbysmet! Třeba když se přehříváš (já nevím, vyšší tlak nebo jinej moribundus), tak na med radši zapomeň úplně, i kdyby byl TÁÁKHLE SLAĎOULINKÝ!