Avatar uživatele
Kepler

Co luxujete při TV nebo interfernetu?

Pokud už nechcete rovnou večeřet. Prostě pišingry.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Spíše slané

Dřív jsem luxoval často (slané pochutiny byly nedílnou součástí každého nákupu), ale moc se mi plnil pomyslný sáček v luxu, tak jsem to hodně omezil.

Upravil/a: Justin1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Co jiného?

Zdaleka nejvíc bryndu (instantní káva). Nejvíc mi chutná Nesko Gold, a Jacobs Krönung, Tchibo Gold už je slabší a třeba Nesko Classic se už fakticky NEDÁ. :(

Pohroma pro mě jsou GUMOVÍ MEDVÍDCI (a další, nejlépe nakyslé želé ekvivalnety). Nedávno jsem otevřel 400g pytlík (zakoupený v předstihu na Mikuláše, ale nějak jsem „chytil slinu“, znáš to ;) :D) a víš ty co? Ani nwm jak jsem ho CELÝ sežral asi za půl hodinky! A ta zpráskaná děffka jménem glukometr si to pamatuje (nejde to smazat nebo možná jen nwm jak), to zase bude hemzů na pravidelné čtvrtletní… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Spíše sladkosti

Miluji bylinné čaje s medem, kolikrát si dám klíďo i několik drinků a MÍCHÁM TO 5 přes 9 jako barbar, takže organismus dostává pěkně zahulit, zejména pak zuby. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr Kaňa

Co jiného?

Pokaždé něco jiného, někdy i víc věcí zaráz.

Upravil/a: Petr Kaňa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Spíše sladkosti

Jak kdy. Někdy sladkosti, někdy nealko, někdy pivo či víno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Dobré alko

Popíjím pivo nebo víno, někdy přikousnu kvalitní sýr.
Pro upřesnění: Internet, Youtube, čtečka e-booků. Televizor nemám a televizní vysílání žádným způsobem nesleduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Co si sám předtím vytvořím

Buchty, různé cukroví a řezy, pizzu..

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Co jiného?

Jako součást boje s nadváhou občas jen tak slupnu něco méně tučného sýru, nejčastěji však nakládané okurky nebo zelí. Piji pak colu zero ředěnou na šest stupňů chlazenou kohoutkovou vodou. Takže nic moc, ale stejně je to marný, je to ......

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Dobré nealko

Nejradši bylinné nálevy, jen výjimečně pivo nebo víno, když je chuť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Tywoe, já pořád všude možně čtu, jak moc by se bylinkové čaje měly lemtat a jak moc je lepší sladit medem, než cukrem… :o

před 1282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

No… to asi jo, ale víš jak – mnoho slunce s sebou nese poušť a tak to máš se vším, no… ony ty bylyny by se taky neměly preventivně a to včetně těch „běžných“, čili pokud mně nic není a lemtám to, bo mám chuť, tak je něco špatně. A s tím medem je to průser jakbysmet! Třeba když se přehříváš (já nevím, vyšší tlak nebo jinej moribundus), tak na med radši zapomeň úplně, i kdyby byl TÁÁKHLE SLAĎOULINKÝ!

před 1282 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek