JarkaHor

Co kupujete tchánům na Vánoce? Potřebuju trochu inspirace ..

Nejlepší odpověď
zjentek

Plyn/benzín do zapalovače. (; (; (;

Kvalitní parfém potěší. Kvalitní bunda. Kvalitní tepláky. Kvalitní deka. Kvalitní papuče. Kvalitní uzené/sušené. Kvalitní TV… Dárková karta na palivo oblíbené stanice nikdy neurazí 🤷‍♂️

Další odpovědi
aliendrone

U někoho přichází v úvahu SVÍČKA. Dnes již v moderní elektroblikací podobě, ty na hrobě moc dlouho nevydrží. Ale lze je v případě jejich zmizení celkem snadno nakoupit z5 v přilehlém obchodě. ;) :D :D

cappuccino

Podle zajmu, ale nejlepsi jsou vouchery.
Dobre je taky predplatne nejakeho oblibeneho casopisu.