andrea112

co kultury přinesly do evropy?(středověk)

Co jednotlivé kultury ve středověku,přinesly pro dlouhodobý vývoj Evropy a mají některý z z nich význam i dnes?

Nejlepší odpověď
gecco

Domácí úkol?? – tak napiš, co tě napadá, my ti to zkontrolujeme…
DÚ máš vypracovat, ne opsat…
😁

Další odpovědi
Drap

Přínos bys našla snad ve všech oblastech. Většina z nich má význam i pro dnešek.

anonym

Plnohodnotně podloženou evoluci vývoje dnešní podoby lidského světa přece?
Doplňuji:
„Cti otce a matku svou,aby ti dobře na zemi bylo“…nebo se o nich vůbec nezmiňuj,protože rouhání proti rodičoství se poslední dobou nějak vyplácí.