e1232851@trb

Co koupit v USA?

Ahoj,
letím na služební cestu do USA.
Máte nějaké tipy co určitě ochutnat, koupit, přivést si do ČR? (např.: nějaké potraviny / speciality / elektroniku)

Odpovědi
Tw!st

Doporučuju vyzkoušet některé energiťáky Monster energy. Mají tam daleko větší výběr.

(O_o)

Me vzdy v Americe chutnalo susene maso zvane „Jerky“, koupis to na benzince v sacku i supermarketu. V restauracich ochutnej treba limonady a ledove caje, takove jsem taky u nas nevidel. Casto maji i mexicke restaurace a opravdova mnamka, z retezcu, co u nas nejsou vyzkousej Applebees. Jestli budes ve vetsim meste zavitej do Chinatown ctvrti, tam taky najdes nejake chutne jidlicko a atmosferu Asie.

Z elektroniky se muzes poohlednout po oficialnich Apple storech, kde jsou casto dostupnejsi produkty Apple, nez v CR. Muzes zavitat i do prodejny zbrani, kterych u nas zdaleka neni tolik co v USA a koupit neco na pamatku, mozna i bez americkeho obcanstvi, pripadne klasika magnety ci pohlednice, ja mam treba z Ameriky nalepku road 66 nalepenou na aute.

zjentek

Burritos! Ale pravý, přímo od Mexičana.

led

Kúpiť môžte čokoľvek, len dávajte pozor, aby tam nebolo napísané „made in Czech“.
Pokiaľ urobíte chybu ako ja, kúpila som ako dar červené pivo, tak na colnej kontrole som mala smolu, musela som ho otvoriť a trochu z neho odpiť, ako dôkaz, že tam nie je žiadna droga… a na všetko majte doklady o legálnom nadobudnutí. U colníka nikdy neviete dopredu, čo si vymyslí.
Pri elektronike dávajte pozor na vstupné napätie, tam majú 115V, aby ste sa doma nedivili a na palubu môžte zobrať so sebou len malé fľaštičky s nápojom overte si u leteckej spoločnosti. Ináč všetko skončí na letisku v odpadovom koši u colníka.

anonym

těžko poradit když skoro nic už není MADE IN USA tak jedině třeba kus americké země nebo americkou vlajku to ještě americe patří … jinak je tam vše MADE IN CHINA což není nic neobvyklého.