Broukk

Co koupit tátovi ke Dni otců?

Blíží se den otců a nevím co tátovi koupit, také má za chvíli narozeniny a svátek.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jestli má rád pivo, tak kup soudek – dárkové balení http://www.ja­so.cz/dark-baleni-piva-multipacky-pivo-v-5l-soudcich-katskup10601.php
Může to být i nějaké speciální víno – třeba fortifikované portské, nebo dražší alkohol (whisky, bourbon, koňak). Možností je spousta.

Další odpovědi
nyjono

To je dobrá otázka.
Pomohlo by, kdybychom věděli, kolik Kč hodláš do dárku investovat, jestli ho chceš koupit, nebo něco vyrobit.
Také netušíme, co tvého otce baví, co se mu líbí atd.
Prostě nevíme nic a tak můžu jen poradit, projdi se po městě, dívej se po regálech a až tě něco napadne, realizuj.

Jiří Bohumil

Láhví dobrého „moku“, obohaceného alkoholem, určitě neurazíš žádného chlapa. Pokud to ovšem není „vyléčený“ alkoholik. V tomto případě pak raději bonboniéru (bez rumu).:-)))

Pospíšil

Nůž.
Co jiného?

yuko

Možností je spousta, jak bylo zmíněno. Ale ke Dni otců by to chtělo nějaký zážitek, akcí je hodně, kde byste si spolu zašli

MarkettB

Taťkovi kupuji něco z drogerie, šampón, deodorant, záleží co zrovna potřebuje. Pokaždé je spokojený, že si nemusí nic kupovat sám :) Zkus se kouknout na tenhle odkaz https://www.no­tino.cz/den-otcu/#ac2 mají pěkné dárkové sady.

Broukk

Soudek piva je dobrý nápad, ale ten jsme mu už dávali teď k narozeninám. Rád sportuje a jinak pořád pracuje kolem domu. Nápad se zážitkem se mi libí, jen něco vymyslet :)

Xenka

Záleží kolik chceš do dráku invesovat. Taťkovi ke dni otců dávám jen nějaké drobnosti z drogerie, mají rlzné kosmetické balíčky a tak. Teďka mu budu dávát třeba ten hřeben Tangle Teezer, stále si půjčoval ten můj, že je to jediný kartáč, který mu netrhá vlasy.