adrejek

Co koupit svym blizkym pod stromecek?

Caute, zacina na me lezt obdobi vanoc. Uz je tesne za rohem a ja jsem ted brouzdal internetem, abych si udelal nejakou tu pribliznou predstavu co svym znamym koupit.

Natrefil jsem na zajimavy obchod, ale kdyz kliknu na nejake zbozi, tak to zase prehodi na uplne jiny web. Dela vam to stejny? Je to stranka http://www.vanocni-darky.cz/ a ja jsem v tomhle celkem neduverivej.

Ale co jsem se ted koukal, tak to presmerovav jen na jiny eshop. Asi to bude v pohode, jsou tam docela fajn veci. Ted premyslim nad puzzlem, ze jim dam fotku a oni z toho udelaj fotku. To by mohlo potesit.

Odpovědi
Tykeww

Podle mě je univerzální dárek kniha. Když nevim co, tak koupim nějakou pěknou knížku.

quentos

dáš jim fotku a oni z toho udělaj fotku? to neporěší, obvzlášť jestli fotka bude stejná a nechaj si za to zaplatit…

marijakes

Jestli někdo z rodiny skládá rád puzzle, tak je to pro něho jistě dobrý dárek. Také jsme měli takovou vánoční mánii. A pokud si necháte udělat pouzzle na zakázku s vlastním obrázkem, který má k obdarovanému nějaký vztah, tak to může potěšit. Třeba jeho vlastního pejska, fotku z dovolené nebo dítě a pod. Protože takové puzzle normálně v obchodě nedostane.

venkovan

Proč vytahovat kalhoty, když brod je daleko.
Vánoční dárky jistí poslední týden před Vánocemi.

Bei

Doporočuji kreativní doplněk k telefonu či tabletu: http://smartwo­ods.cz/