melissa174

Co koupit příteli k Vánocům?

Možná je na Vánoce ještě brzy. Ale letošní Vánoce budou o to významnější, protože budou první společné s mým přítelem. Bohužel netuším, co by byl dobrý dárek pro něj. Nějaké tipy?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ty jsi s ním a netušíš a mi, kteří ho neznáme, máme tušit?

Další odpovědi
carpediem

Udělej mu striptýz:-DDD
To je asi jediné, co na tvůj dotaz můžu poradit, čoveče, dyť mi ho neznáme, tak jak máme vědět, co by ho potěšilo.

quentos

Už mě předběhli s toutéž odpovědí ostatní. Jak to máme, sakra, vědět?
Ona to spíš, předpokládám, nebyla ani tak otázka, jako spíš skryté chlubení „heč, já mám kořena, ať to všichni vědí.“
Tak to tě zklamem, kořena má dneska kdejaká pipina, to není žádný umění. Tohle není chlubírna, nýbrž seriózní poradna.

gecco

Jó – kdyby to byl můj přítel, já bych věděl.
Ale já – ´fňuk´ – nemám přítele…
😁
Pááánaboha – známe toho kluka my a nebo ty??
Hlavně – pokud je ´normální´, mu nekupuj kosmetiku nebo hadérky (tedy to, co by potěšilo tebe).
Kluka potěší nůž, rybářský prut, bicykl, auto…
Nebo nějaký zážitek – slanění z rozhledny, skok do vodopádu, půldenní bagrování, projížďka v tanku, víkend v terénním autě…
😉

marci1

Ať mu koupíš, nebo daruješ cokoliv, bude rád, protože Tě má rád. 🙂

Houslovyklic

Proč samé nevstřícné odpovědi???
I když někoho dobře znám, nemusí to rovnou znamenat, že jsem velice kreativní ve vymýšlení dárků pro něj… Já mám podobný problém vždy a se všemi lidmi, ať je znám sebelíp.
Takže tě melisso moc nepotěším, nápad nemám, ale ať aspoň vidíš, že v tom nejsi sama.:)
P.S. A obdivuju tě, že to řešíš už teď a ne až na poslední chvíli.:-)

Reezo

Kupování dárku je tak stereotypní a nikoho už to moc ani nenadchne v dnešní době… Já osobně si myslím, že dárek který člověk sám vyrobí či vytvoří je daleko hodnotnější než to co někde koupí. Dárek také nemusí být věc.

Beer4Real

Ty musíš být ale fakt hodně blbá.
To je tak stupudní, dementní dotaz, že by jeden zvracel.
Třeba si rozumíte no :D Znáš to ''Vráná k ......

annas

Mi, kteří neznáme, máme tušit???? Ad Lamalam – vloudila se chybička.