nikolenka25

Co koupit kamarádce…

Lelikož se bliží Vánoce chtěla jsem už nakupovat dárku kamarádkam.pro některé už vím ale pro moji dost dobrou kamrádku nevim.Mám ji moc ráda jako kámošku a nechcu jí zklamat nějakým dárkem který nechce.Moc miluje Stmivaní ( Twiligt) a Selenu Gomez.Poradíte co koupit? Mimochodem je jí 12 jako mě :D Děkuji za odpověd. :)

Nejlepší odpověď
terry

Můžeš jí třeba „vypálit“ na CD její oblíbení písničky a vrchní stranu pěkně pokreslit s přáním.

Další odpovědi
lexx

Pěknou knihu, učebnici jazyků. Bude ji jednou potřebovat až republiku cizím prodáme. Možná na Tebe v dobrém vzpomene si.

venkovan

Protože dost jezdím autem, tak často doporučuji aby k dárku se přihodil i nějaká reflexní přívěsek, nášivka apod. stačí se zadat do vyhledávače reflexní páska, přívěsek apod. – v nabídkách bývá hodně blbinek za několik desítek korun. A kdo jezdí, tak zpravidla přizná jak takový předmět když se večer blýskne v dáli pomůže osobu včas zaregistrovat.
Taky mám rád nakladatelství www.portal.cz Tam je zas hodně knížek s tvořivou tématikou. Ale tyto knihy jsou dost drahé.
Nicméně ve vašem věku dát CD, DVD taky není špatné řešení, stejně lze udělat ze společných fotek kalendář na příští rok (jsou někde weby) atd.
Dej něco od srdce – je to lepší než super drahý darek, který to srdce nemá. My jsme dávali hodně plyšáky.