kubik!

Co koupit k Vánocům?

Poraďte, co koupit k narozeninám: Nějak nemohu vymyslet co koupit k narozeninám příteli. Chce si pořizovat nové auto, kdyby ho už měl, bylo by to jednoduší, prostě bych mu pořídila něco pěkného do jeho „miláčka“. Volno tráví v zimě na svahu, v létě na kole, na bruslích, nebo na vodě… Nebo naopak sedí u Wowka… Nenapadá vás něco? Tak do 2000.
Doplňuji:
Mělo tam být buď k vánocům nebo k narozeninám… Obojí je brzy

Odpovědi
anonym

Šála, rukavice, kulich.
A jinak si projdi vyhledávač. Je tam takových otázek strašně moc a já jsem ta strašná ženská, co upozorňuje, že opakování otázek se zde bere za podvádění. Takže když ti to někdo smaže, tak je to z tohoto důvodu

brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20kou­pit

WeeBear

A co herní počítačová myš? U wowka se herní docela osvědčí… Jinak sportovní doplňky, jak již psala ocko.

HonzaHonza

Já zkusím nabídnout pár tipů – jasně že už se to tu párkrát řešilo, ale když někdo aspoň trochu popíše, co ten člověk třeba dělá, tak si myslím že si to zaslouží samostatné vlákno, které je specifické.
Když je to takhle docela sportovec, co třeba mu koupit nějaký pěkný činky? (třeba tohohle typu – http://jednoruc­ky.cz/jednoruc­ky-chromove/10-set-cinky-jednorucni-chromove-2-x-10-kg.html )
Nebo mě napadají věci jako termoska na kolo, na vodu a na lyže (popřípadě placatka 🙂 ), kvalitní kapesní nůž, takovéty různé sportovní šátky apod. 🙂
Co k počítači a Wowku, to mě úplně nenepadá, takže bych ho od toho spíš odpoutal něčím jiným :D

Hamon

Nejzajímavější dárek jsem dostal od někdejší přítelkyně. Byla tam krabička od luxusního dámnského spodního prádla. A obsah si vzala na sebe :)

Fuchtle

Myslím, že se to tu řeší doela často :) Ale kdyžtak zkus mrknout sem http://www.vanocni-darky.cz/