Avatar uživatele
Džanička

Co koupit jako poděkování

V lednu mi zdejší hasiči zachránily syna když se k nám kvůli sněhové kalamitě nedostala záchranka. Co jim mám za to koupit jako poděkování. Máte někdo nějaký nápad, děkuji..
Doplňuji:
Dagry, určitě není pozdě na poděkování, kdyby jsi to zažila ty sama, tak by jsi nepsala takovou krávovinu, jako jsi teď napsala mě. To že to trvalo tak dlouho, tak k tomu mám svoje důvody, ale ty tě nemusí zajímat. Takže pro příště si ty kecy laskavě odpusť, na to ti nejsem zvědavá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Lásenka před 4891 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lásenka

Kupte jim něco pěkného do tomboly až budou mít Hasičský ples, třeba velikánský dárkový koš, nebo veliké hasící auto-hračku, nebo pro ně udělejte na Silvestra ohňostroj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Já osobně bych chlapům koupila nějaké dobré pití (a možná ne jedno). Ale stejně není poněkud pozdě na nějaké poděkování? Za chvíli tu máme leden nový. Takže pokud jsi to neudělala už dřív, tak teď už je to snad i promlčené ne? Nebo ty máš jiný kalendář než my?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gladiola

Koupila bych jim listky na nejaky vesely muzikal , aby prisli na jine myslenky . Protoze si myslim ze jejich zamestnani je dost stresujici .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Určitě by si zasloužily od vaší obce nebo Města nějaké vyznámenaní už jenom proto,protože ti zachránily tvého syna. Pokud jim chceš ale něco koupit záleží to samozdřejmě kolik na to chceš vynaložit peněz tak já bych jim třeba koupila nějaký spotřebič pro všechny do Hasičárny ale jak říkám záleží to čistě na tobě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Každý na to máme svůj názor. Pro mě je zase krávovina, že se na to ptáš teď, ty přemoudřelá dámo.

před 4891 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Džanička

Nikdo se tě neprosil aby jsi mi na otázku odpovídala. Svůj názor si nech pro sebe. Příště moje otázky vůbec nečti. Tvoje odpovědi mě totiž vůbec nezajímají, protožejsou mi totálně k ničemu. A tím dámo končím…

před 4891 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Teda Daničko, ty máš silně rozhozenou auru. Hoď se prosím tě do klidu, než to flinkne s tebou. Co pak bude se synem? Hodně zdraví.

před 4891 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Džanička

O moje zdraví se nestarej, a o zdraví mého syna už vůbec ne.

před 4889 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek