Kazz

Co koupit do 1000Kč z elektroniky?

Mám volných 1000Kč a napadlo mě že bych koupil nějakou elektronickou blbost,vím že to není moc peněz ale nějaká blbůstka by se za to mohla sehnat,ne?Pro­sím,napište cokoliv co Vás napadne,vůbec mi nepřicházejí nápady :D

Nejlepší odpověď
david22

MP3 přehrávač, powerball, heliktoptéra na dálkové ovládání 🙂

Další odpovědi
Marvan

10 párů baterek

KdoSiOdJinud

Koupil bych tento router :)

http://aukro.cz/a­sus-wl-500w-usb-print-ftp-3g-cdma-270mbit-s-mimo-i2175840933.html?sou­rce=oo

koukni na vlastnosti :) download na flash nebo pevný disk bez zapnutého pc apd. :)