nyjono

Co konzumujete při dnešním sledování Odpovědí?

Já dmes mám nějakou dobrou slinu a dolévám vínko.
Jindy piju láhev týden nebo i měsíc.
Nejsem pivař 😁

Nejlepší odpověď
aliendrone

Chmeydi! To se vám to žere a chlastá, když aliendrone smutně popíjí Poděsrašku bez cukru ( tu novou – „lesní směs“), modrou Kofolu dnes mimořádně vystřídala černá Pepsi (zero) a k tomu obligátní x-tou bryndu (instantní Krönung), která má k opravdové kávě světelné roky. (to abych jednak měl něco teplého do žaludku a druhak to mám taktéž jako IBB (inhibitor běžné blbosti) – pomáhá mi lépe se soustředit) ;)

Zvláště Kepler s quentosem se „vyznamenali“, jen co je pravda. Je jasné, že jsou to týpci, kteří jako dárek pod stromeček koupí vozíčkáři brusle! Jediný Kelt mi udělal radost – perníčky (kupované), Hašlerky, dusivka (bábovka) – ten mne jediný POTĚŠIL! :)

Další odpovědi
quentos

Taky víno, muškát, ale už mám dopito.
Já pivař jsem, ale pivo si dám spíš k obědu nebo točené v hospodě.

Kepler

Jako obvykle. Dbám o své zdraví, takže ovocný džus ananasový, pomerančový nebo hruškový, se čtvrtinou vodky. Chutná to báječně a zdánlivé IQ mi stoupne taky o tu čtvrtinu.

Kelt

Pivo jsem si dal po obědě, teď dávám kávu, cucám hašlerky a dal si perníček kulatý, koupený, Jinak žena udělala bábovku, už jsem stačil sníst tři kousky.

marci1

Při kouzelné sobotní noci konzumujeme víno a meloun. 🙂

jirka F

čajíček s rohlíkem namazaným máslem a marmeládou ale už dojídám a dopíjím.

nyjono

aliendrone, tys mě fakt potěšil. teda rozesmál.
A … kdyby náááhodou měl potřebu lepší kávy, třeba i instantní, dej echo 😁 😁 😁

Kepler

alien: no jistě, emzáci nikdy nemohou mít chutě pozemšťanů. To Predátor byl jiný kolík, alieni byli všude kolem na cáry, kde se jenom objevil. Pamatuješ na Antarktidu? I ta tvá královna šla ke dnu.

nyjono

Kepler, super. Nech si chutnat. Škoda, že ti můžu dát jen bodík -D

Kepler

To máš jedno. Mně teď připadají super skoro všichni, aj bez bodíků 🙂

nyjono

😁 😁 😁

nyjono

Kelte, tak perníčřek, jooo? 😁:-D 😁

nyjono

quentos, jaký? U mně vede Chardonnay nebo Veltlínské.

quentos

Nejraději tramín (a už vůbec nejraději tramín kořenný), chardonnay taky, již zmíněný muškát, z červených modrý portugal, cvabernet a kagor (aler ten už jsem dlouho nikde neviděl…).

nyjono

JJ, tak Modrý portugal taky můžu 🙂