Miroslavst

Co končí odedneška přesně za dva roky?

Tedy 21.12.2012

Nejlepší odpověď
BEAES

Mayové označili 21.12.2012 jako konec jejich posledního cyklu a konec času. Venuše a Slunce budou ten den společně zapadat na západě. Zárověň bude vycházet Orion a současně na východě souhvězdí Plejády. Navíc to bude den zimního slunovratu.

Další odpovědi
Elk

Vymyšlené datum rádoby astrologů na konec světa. To už mělo být kolikrát…
Kdyby se to nemedializovalo, tak si toho ani nevšimneme, takhle zase na tom budou určité skupiny podvodníků, bulvaristů chtít zbohatnout a blbí z toho budou blbnout ještě více.

panenka

Konec světa

Ivanka99

No měl by se stát nějaký malér, ktery předpověděli různí věštci, indiáni atp. Je pravda, že už věštci předpověděli ledacos a všechno špatně, ale pravda je, že už v Bibli bylo psáno, že až se seřadí hvězdy do přímky nastane Armagedon – soudný den. Podle astrologů tento den připadá přesně na 21.12.2012. Země prý opravdu zažije obrovské zemětřesení atp. Tak uvidíme, mějme se rádi