Co když změní podobu lyžař zcela náhodou, to se mu taky zablokuje skipas?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/160506-cerny-obchod-se-skipasy-moderni-turnikety-ho-umi-odhalit/

Třeba se převlékne, nasadí si jinou čepici, při prvním focením měl brýle a kapuci, teď nemá nic či naopak ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Při prvním projetí turniketem se zaznamená podoba a výška lyžaře, který si jízdenku koupil. Při každém dalším průjezdu počítač pokaždé znovu kontroluje platnost jízdenky, jestli třeba dospělý nejede na dětský lístek a poslední krok je porovnání obličeje.
O oblečení se tam nic nepíše,takže asi ne.