zjentek

Co když zde kategorie „HMYZ“ nevznikla jen natruc zjentkovi?

Jen tak přemýšlím, co všechno v životě se vlastně může a nemůže stát.

@dust: právě že ne, zřejmě NATRUC zjentkovi! (;

Odpovědi
dust8

Ona už vznikla? (Odpověď jsem nenapsal na nějakou otázku velmi dlouho, ale tohle mě dostalo) :D

aliendrone

Neboj, má intuice podpořená nebývalým nárůstem „náhodných článků“ o tom, jak je výhodné získávat živočišné bílkoviny z HMYZU, jehož chov je relativně nenáročný (v porovnání třeba s hovězím), produkčnost OHROMNÁ, přičemž „kvalitou se tyto bílkoviny vyrovnají těm prozatím konzumovaným“ (tedy – tvrdí to, já nwm) se BRZY KATEGORIE HMYZ DOČKÁŠ!

A asi to bude značně užívaná kategorie. Jen si představ ty dotazy!

Jak připravit nožičky švábů, aby byly co nejkřupavější?
Čím zkrmovat larvy pakomárů, aby měly co nejvíce tuku?

Dokonce i „tapetářům“ se naskýtají skvělé možnosti > „Má moucha masařka opravdu více masa, než ta obyčejná?“

Takže TRPĚLIVOST bejku! ;) :D :D

zjentek

Aliene, masařka (; D; D;👌👍👌🤪🤪🤪, tisíc palců za takovou otázku 🖖