dust8

Co když všechno není, tak jak se zdá?

Nejlepší odpověď
da ny

Trochu jinak věta z Malého PRINCE 🙂
Četl jste?
Někdy to tak v životě prostě je.

Další odpovědi
orwell

Tak je třeba se s tím smířit 🙂 Kvantoví fyzici dokonce tvrdí, že nic není tak, jak se zdá být.

Kelt

Ale to je třeba trochu specifikovat. Nevím, co máš zrovna na mysli. A každý má jiné představy, proto se taky každému zdá něco jiného.

elkon

Tak je to jinak.

Edison

Pohledej zde v historii… Je to tu probíráno mnohokráte. Někteří fyzikové dokonce zastávají teorii, že realita neexistuje a vzniká až tehdy, když ji pozorujeme a zaniká, když ji pozorovat přestaneme.

dudu

Promiň, ale svojí replikou jsi mně připomenul tento citát: „hovno řekl Švejk aby se vmísil do debaty“.