Nela56

Co když už mi telefon nepůjde aktualizovat?

Dobrý den, když si teď chci koupit iPhone 7, tak už půjde aktualizovat jen jeden rok ? A poté už ne? Může se stát,že potom nebude stíhat? Bude pomalejší?

Odpovědi
Schluker

Aktualizovat pak uz skutecne nepujde, apple vydava aktualizace cca 5 let a pak uz ne. Telefon se zpomalovat nebude, ale je mozne, ze na nej nepujdou stahnout nektere aplikace, ktere budou vyzadovat vyssi verzi iOS nez je ta, u ktere se na i7 zastavi aktualizace.

elkon

K telefonování a posílání zpráv aktualizace nepotřebuješ. Ani k focení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.