fingi

co když tu holku znám déle a párkrát jsme spolu byli ,a chci jí zbalit pozvat na rande

Odpovědi
Skinn3r

  1. Na co jeste cekas az te chytne rakovina a pak budes litovat promarneny sance , nebo cekas osviceni ?
  2. Nedavej si moc nadeje mit holku je slozitejsi nez vyvijet atomovou bombu holky moc na vztahy nejsou a spis si delaj srandu ty mladsi

Damiana

Řekní jí to.

tovog

Tyto problémy má snad každý kluk. Někteří se hodně snaží, spěchají, jako Skinn3r, vystřídají jich pár, zažijou třeba i rozvody a ve finále moudřejší nemusí být. Mám 2 spolužáky, kteří začali s první ženou randit když jim bylo skoro 30 a dnes mají spokojené manželství.
Dal bych na Damianu, ale čekal bych na nejvhodnější příležitost nebo si ji vytvořil. Zpočátku není třeba moc mluvit, ale trávit spolu občas nějaký čas. Pozvat na akce, kde je naplánována společná činnost, jako sport, kultura a podobně. Já jsem za mlada často vyhořel, že jsem ji pozval někam k řece, kde jsem jí chtěl vyznávát lásku, ale přitom jsem ji ani neznal, nic s ní dosud neprožil; takže to byly chvíle trapného mlčení s občasným plácnutím nesmyslu.
Je fakt, že muž by měl být iniciativnější, než žena. Ale může se stát, že přílišná snaha vzbudí odpor. Musí to být přirozené, musí něco cítit a reagovat i ta holka, to poznáš. Když ne teď, tak později. Holka daleko rychleji než kluk vycítí, že máš o ni zájem a jestli je ten zájem sobecký či ne. A ony vztahy potřebují víc než kluk, těší se na ně víc než Ty, jde ale o to, jakého vztahu jsou schopny v závislosti na věku a výchově. (Neznám ani Tvůj věk). A pokud naznají, že vztah nefunguje, dokážou velmi rychle vycouvat; proto taky ženy podávají 2× tolik žádostí o rozvod než muži (statistika).
Ve finále třeba poznáš, jako já, že třeba až čtvrtá pátá holka bude ta, se kterou si budeš rozumět a poznáš smysluplnost tohoto vztahu, ty předtím můžou být takové patníčky, od kterých se budeš odrážet jako pingpongový míček a nabírat zkušenosti. Ale nemusí to tak být.

Mnoho zdaru!