sisi0110

Co když si objednám mobil z USA?

Přemýšlím nad tím, zda v USA mají mobilní telefony odlišné parametry než v Evropě. Kamarádka si chce objednat iphone z USA, bude tady fungovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím jak v USA ale u nás se prodávají mobilní telefony které umí sítě třetí generace i síť USA. To aby když někdo cestuje si nemusel pořizovat druhý telefon.
Lze předpokládat, že ten iphone bude také takto vybaven. Je si to třeba ale před koupí ověřit. Amíci jsou Amíci.

Tak jsem si to ověřil dovoláte se po celém světě. Podporuje 4 pásma GSM a 4 pásma sítí třetí generace.
Viz odkaz : http://mobil.id­nes.cz/opravdu-prvni-ceska-recenze-iphone-4-i-pres-vysokou-cenu-ho-chce-skoro-kazdy-1b0-/iphone.asp?c=A100630_­144518_iphone_a­da#5

Další odpovědi
Miroslavst

100% nebude!!!
V USA je jiná síť, respektive kmitočet.

anonym

Ano bude fungovat i v evropě, ale má to význam ? Přičteme si k ceně dph a clo … a jste na ceně kterou vám dá i český eshop z WWW.heureka.cz i s platnou zárukou.