Rokio

Co když si mě ten otec najde a zláme mi ruce. Jak pak budu moci psát ty svoje otázky na tento web?

Myslíte si, že mu manželka řekla o mně? Je pravděpodobné, že táta té holčičky začne jednat a zakročí proti mně?

Pokud mi něco udělá, tak na něj podám trestní oznámení za ublížení na zdraví nebo za těžké ublížení na zdraví (podle závažnosti napadení a následků).

Je možné, že jestliže si na mě někde počká, tak skončím na kriplkáře, budu jíst kašovitou stravu a pít nápoje brčkem. Budu mít sešitou hubu a děti se mi budou smát a dospělí si na mě budou ukazovat, co jsem za člověka?

Je reálné, že i takhle by to mohlo dopadnout? Jak pak budu moci psát na Odpovědi?

Odpovědi
aliendrone

Sice netuším, cos vyvedl, ale…
Pokud někomu toužíš lámat kosti, tak to obvykle začíná čelistí, přejde se plynule na nohy a žebra a teprve nakonec se řeší ruce a lebka. Tak se neboj. ;) :D :D

Pochopitelná výjimka je gangster Dochy (a jeho chábři), ten nohy vynechává, protože dlužník se zlomenýma nohama TĚŽKO vykoná pochůzku za účelem sehnání dlužné splátky. Takže láme prsty na rukou apod., snad ti to nemusím vysvětlovat. ;) :D :D

Malvína

Určitě řekla, tak drzé chování se totiž jen tak nevidí. Trestní oznámení? Ty? A tobě není blbé, co jsi udělal, do čeho se neoprávněně míchal? Uvědom si, že za toto by se bránil každý rodič, nemáš co sahat na cítí dítě. Pokud budou jednat, pouze díky tobě, protože jsi to celé spustil ty sám.
Nic špatného ti rozhodně nepřeji, ale určitě ses nezachoval dobře.

Edison

To na tom budeš ještě dobře. Za to cos proved bys sotva komunikoval a jedl jako Hawking. Podat tr.oz. bys mohl leda na neznámého pachatele, neb se ti taková příhoda odehraje někde v noci, zpoza sloupu a zezadu, nejlépe ještě s hadrem přehozenym přes hlavu, tomu se říká DEKA.

Celej fígl by byl ale v tom, že bych na nic nečekal a „upravil tvoje chování“ IHNED, prostě jsi napadl moje dítě a já jsem jej BRÁNIL. Řešit to ex-post nemá smysl.

elkon

A konečně bude klid.