Geesha

Co když nemám nic společného se svými spolužáky? ( jsou hrozně dětinští )

Nejlepší odpověď
Drap

Tak nejsi zřejmě dětinská,.

Další odpovědi
Awe

Mě je 22 a taky jsem jedno velké dítě :D Myslím že mluvím za 90% chlapu…Chlap je prostě v každém věku jedno velké dítě.A že jich u nás v práci je :D

anonym

Fakticky si myslíš, že s nimi nic společného nemáš? Co tak třídu, učitele, výuku, různé kroužky, školu …
Ono je to totiž o tom, že dítě má být „dětinské“ a nemá spěchat na vážnost a starosti dospěláků. Tak si svého dětství užívej. Uteče strašně rychle.

Sůwa

Já taky ne, už jsou děsně senilní 🙂
Doplňuji:
My už se pomalu ( někdo rychleji ) blížíme k sedmdesátce, ale přesto jsme stále spolužáci a do smrti nám to zůstane 🙂

ivzez

Nos si do školy knihu na čtení
a s dětinskými spolužáky se vůbec nemusíš bavit.
Doplňuji:
Samozřejmě míním na přestávky,
nikoliv na hodiny pod lavici …