independent

Co když někdo, kdo má legálně 4 manželky, dostane státní občanství v EU?

Nejlepší odpověď
ivzez

Co by? Bude je mít legálně i v EU.
Říká se tomu slučování rodin a zájem dětí.

Další odpovědi
autacek

V EU bude mít pouze jednu oficiální manželku, tu první, nebo tu, kterou za ni označí. Tak nějak alespoň to bylo řečeno. Pochopitelně je jen otázka času, kdy někoho napadne připomenout lidská práva i to, že utečencům nemůžeme odpírat jejich vyznání, kulturu ani tradice a v zájmu slučování rodin sem nepřiplavou, ale vesele přicestují letadlem. Očividně ale tento problém zatím asi tak často nevyvstává, neb sem přichází povětšinou samí mladí muži bez žen a doma pravděpodobně i manželek, kterým je navíc věrnost cizí, když můžou prznit a znásilňovat Evropanky. Ale jak by řekl klasik, nemůžete podle jedné zbloudilé ovce posuzovat stejně všechny. Je třeba se s nimi rozdělit o to co zde máme a musíme být rádi, že oni o to nestojí a táhnou za lepším jinam.