silva49

Co když na autolékárničce není žádné číslo vyhlášky

Co když na autolékárničce není žádné číslo vyhlášky a přesto po důkladném překontrolování je tam vše co dle nové vyhlášky má být v autolékárničce.
Doplňuji:
Já jen aby naši policisté nechtěli pokutovat i zato že tam číslo není.Dala jsem si do lékárničky i mnohem více jelikož mi přijde dosti málo věcí podle vyhlášky k případné záchraně člověka.Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co je důležitý, aby tam bylo číslo nebo obsah?
Klidně to můžete mít dané v igelitové tašce, ale musí tam být vše.

Další odpovědi
cukrar

asi jsem Vás vyděsil minulým příspěvkem. To jsem nechtěl a mrzí mě to. Samozřejmě kvalitní lékarny to maji na sobě napsané, ale i ty co to nemají můžou být platné.
Koukněte na seznam, ve starém je uvedeno, nůžky ......15cm, na novém nůžky .....minimálně 14 cm…

omlouvám se…