Putin

Co když mě nebaví technický předmět?

Jsem na technické škole, ale táhne mě to k uměleckému směru – chci se tím živit, co teď? Přestoupit nemůžu. Technické předměty mi jdou, ale nebaví mě. O hodině nedělám nic, než že kreslím.

Nejlepší odpověď
klumprt

Ono je dobré zvyknout si dělat věci, které člověka nebaví. Většina pracujících se tím, co je nebaví, zabývá denně.

Další odpovědi
gecco

Primárně studuj, kreslit můžeš ve volném čase…
😉
Jestli se budeš nakonec „živit“ uměním, pak ti technické vzdělání překážet nebude. Kdyby ses ale – náhodou, chtěl živit ´technikou´, vzdělání by ti citelně chybělo…