zjentek

Co když mám otylou milou a ta mě teď hubuje, že ji už nemám rád, protože na Ježíška nedostala žádný sladký goodies?

Jak se to řeší, aby nebyla na Ježíška smutná?

Odpovědi
Kepler

Já bych jí řekl: to je z lásky k tobě! Až se tě budu chtít zbavit, dám ti pod stromeček metrák čokolád Orion. Možná i pár litrů Pepsi-coly na zapití.

ivzez

Co jsou „sladký goodies“?
Možná by to zachránil/a/o „zlatý goodies“.

zjentek

@Ivzez: golden goodies, sweet goodies… hlavně že si rozumíme ;)