Anezka123

Co když je mi patnáct a ještě jsem se do nikoho nezamilovala? A zatím se mi nikdo nelíbí? Není to nenormální?

Odpovědi
Edison

Není, neboj… To přijde… Možná… A i kdyby ne, tak to není nenormální… On totiž svět není černobílý…

Alesh

Dej tomu rok, dva a nebudeš vědět, co s těma hormonama dělat! 🙂

ivzez

Není na tom nic nenormálního.

hapiky

No protože ještě neviděla aliendrona!

zjentek

No hlavně když tě zdravě baví sex… na co se ptáš, u toho není až tak povinný.

zjentek

A prosím vás, pro rejpaly- alespoň ČTĚTE, než mne zase někdo osočí za zcestnou odpověď. Myslím četbu mezi řádky + logické uvažování. V tomto případě je totiž nad slunce jasnější, že ZAMILOVAT bez SEXU jaksi nepřipadá v úvahu a POKUD se to dívčině i přes absenci sexu PŘECI JEN podaří (u chlapa tohle VŮBEC nehrozí), tak jen proto, že si brzkou sexuální zkušenost s daným subjektem JIŽ V TÉTO FÁZI představuje! Pokud ovšem skutečně jde o případ „zamilování“ a dívka ABSOLUTNĚ ŽÁDNÉ sex. touhy necítí, tak zde jde potom O PRACHY, čili ze strany dotyčné jde ČISTĚ o SNAHU vybudování PEVNÉHO POUTA, postaveného RYZE na materiálních hodnotách!