kohouticeoh

Co když jdu přes mobil na internet, diky tomu jsem v –1800 a pak proste prestanu sim kartu používat??

není nějaké riziko, že se ‚něco‘ stane? když jsem sim kartu znova zkoušel použít, nešlo nikam volat ani nic. Děkuju
Doplňuji:
byla to simka koupena bez smlouvy, jen jsem dal stovku a on mi dal kartu.. T-mobile… ????

Odpovědi
tom004

To co popisuješ je nemožné. Pokud sis kartu koupil bez smlouvy za 100,– Kč,pak se jedná o předplacený kredit,který musíš dobíjet,jakmile je zbývající částka nedostačující.Na to jsi upozorněn SMSkou. Pokud to neuděláš,posky­tovatel Ti zablokuje služby. Prakticky tedy není možné,udělat při využívání předplacené karty jakýkoliv dluh.

mosoj

Stane se to, že pokud nezaplatíš dostaneš upomínku a potom případně spadneš exekuce. Jinak záleží jak čerpáš kredit. U paušálů je to jedno u předplacených karet je třeba po nějaké době vždy kredit dobít. U každého operátora je ta doba jiná. Pokut to neuděláš zablokují ti číslo.
Doplňuji:
Samozřejmě – pokud !

Pája26

Předpokládám, že jde o sim kartu s nějakým paušálem…kde má telefonní společnost Vaše údaje (jméno, adresu)… Jestli ano, pak bych to raději uhradila…Je moderní prodávat pohledávky vymahačům a pak se dluh vyšplhá na mnohem větší peníze. Jestli šlo o „předplacenou kartu“ (netuším, kolik je možné jít do minusu a zda-li vůbec)…pak se teoreticky není čeho bát.