krpik

Co když donesu na UP pracovní smlouvu po termínu návštěvy?

Zdravím ,
Měl jsem 5.4 jít na pracák na schůzku. Na to jsem zapomněl jelikož jsem se byl domlouvat ohledně práce. Ještě jsem na uřadu nebyl, měl bych zítra dostat podepsanou pracovní smlouvu
Jaké následky to pro mě bude mít když jsem tam toho páteho nebyl na schůzce?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Žádné. Stejně tě vyřadí ke dni sjednání práce a smlouvu jsi povinen dodat do 8 dní.

Další odpovědi
Dochy

Co Ti můžou udělat nejhoršiho? Vyřadit z evidence… Stejně Tě vyřadí kvůli tomu že přestáváš být uchazečem…;-) Pochválí Tě, že sis našel místo. Je fakt, že by bylo hezké a slušné se omluvit předem, ale podle mých zkušeností to nikdo nebude rozmazávat.