zjentek

Co když dokáži v reálném čase vnímat věci, které ostatní vnímají až mnohem později a nepřímo takto zachraňovat životy?

Co bych měl udělat? Jak to dále zkoumat? A především – jak toho plně využít? (Možná je zbytečné doplňovat, že okolí vnímá totéž co já až mnohem později, čili v reálném čase nikdo z širého okolí netuší, co se vlastně zrovna doopravdy děje. Snad krom nějakých zvířat, ale ty mně při prokazování reálných skutečností bohužel nijak nepomohou. Jejich instinktům věří málokdo. A tak je doplním, že podobný život je hotovým peklem na zemi. Otázky platí.)

Odpovědi
Kelt

Třeba si citlivý, nebo máš některé smysly lepší než ostatní. Například byli lidé, kteří dělali v přístavu a poznali několik dní předem, že připluje lod. Někdo vycítí zemětřesení, sopečnou činnost, bouřku mnohem dříve. Teda jestli máš tohle na mysli.

aliendrone

Tak o tom dost pochybuji, jsi už dost stará pasta. Vnímání je o smyslech, kdejaký puberťák nás „věčně mladé“ v tomto směru hravě strčí do kapsy. MNOHOKRÁT potvrzeno/ověřeno. :(
Můžeš být trochu konkrétnější, nějak nwm jak to myslíš. ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliendron>>>to je dobrý, asi máš pravdu. Anebo to bude nějaká porucha. Ať tak či tak, díky za odpověď (;

zjentek

Kelte, to nevím. Asi ano. (;

Otázka zněla, jak to dále zkoumat.

Pouhé instinkty a intuice jsou již na „zavedenou společnost“ krátké. V dobách konzumu už dávno neplatí opak, tzn. společnost je krátká na instinkty a s oblibou čerpá z intuicí géniů. Dnes ti vládne postižený. Když má zdroje, není problém. Ano, i toto umožňuje moderní, konzumní společnost. Guvernéry jsou už dnes herci (přetvářky) a vládnou správci energií, potravin a brzy i vody.