bolak

Co když člověk přijde k doktorovi a zjistí že zapomněl peněženku a nemá 30 kaček?

Musí si pro ně dojít domů a nebo to muže doktorovi nějak splatit prací, třeba že mu vypucuje boty?
Doplňuji:
mosoj: a co když budu pokaždé dělat „jéminánku, jsem to ale hlava děravá..“ a pak jim to nepošlu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vystaví ti fakturu. Zasplacení je již potom jenom tvoje věc.
Doplňuji:
Nech se překvapit.

Další odpovědi
huxa

Doktor ti vystaví účtenku či tak něco a tušímže to lze poslat i na bankovní účet.
Doplňuji:
bolak-dostaneš pokutu :)

zjentek

dostaneš službu na legálně vymahatelnou sekeru

Andre5000

To záleží na doktorovi a také na tom, jak často doktora navštěvuješ a jak často tu peněžku „zapomínáš“. Mě se jednou stalo, že jsem měl pouze tisícovku a sestřička neměla drobné. Vyřešili jsme to při příští návštěvě.

iwrana

Doktor ke kterému chodí člověk častěji, si to poznamená do karty a člověk mu to dá při příští návštěvě.Aspon můj obvodák to tak udělal.