zjentek

Co když chovám potkana a krysu a soused zakoupí a na svém hospodářství spustí elektronický plašič hlodavců?

Musí jít o týrání, ne snad?

Dochy, PŘESNĚ TAK! Podobné jako s kamerou a rozsahem pořizovaných záznamů.
Vše má v demokracii své hranice (tedy krom horní hranice množství majetku).

Drape, přece NEMUSÍM zvířeně pořizovat žádný špunťy, k tomu mě svým jednáním nemůže nutit!

Mě a souseda dělí jenom pletivo (hodně zde riskuje).

Odpovědi
Drap

Na svém pozemku si může klidně plašit a ty musíš svým krysám pořídit špunty do uší.

JežíšKristus

Jedná se o imise dle občanského zákoníku.

Dochy

Drap. Mám pochybnosti. Na svém pozemku ať si plaší co chce… Ale on plaší i u sousedů.