Co když chcete rohlíky a nabídnou Vám strouhanku, že je taky dobrá?

Nepřemýšleli byste o tom, sice strouhanka je dobrá, ale chtěli byste přeci jenom ty rohlíky?
Doplňuji:
To je kategorie Partnerství, manželství. Co když třeba chcete vztah (rohlíky) a ta druhá osoba o to nestojí, hledá pouze ubytování? Že jí je jedno kam půjde. Že by jakýsi vztah mohl vypadat na oko dobře ale něco by se vymrvilo. Nějaký průser jako třeba nezaplacené dluhy (strouhanka).

Když mě někdo odpověděl na inzerát to je sice hezké, ale kdoví. Jiná zase chodí se psama. Nehledal jsem psy. To by byl vztah se psy (strouhanka).

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No neber to. Je to vlastně puzzle. Nejdřív poskládáš a pak sníš.

Další odpovědi
ladyhawke

anebo k tomu mletému masu tu strouhanku přidejte + ještě pár věcí a vyrobte si karbenátek libovolného tvaru :D

Fred

Kdyz chci rohliky, tak chci rohliky.

Arni

Proč ne, souhlasím s předešlou odpovědí.

Zkusím poradit. Kupte mleté maso a pak si z něj složte původního tvora. Jen pro tvrdé povahy. To aby vás nešokovalo co z toho vznikne.
Jen malá poznámka. To už jste tak velký/á, že můžete chodit samostatně do obchodu ? Já jen že si místo rohlíků vzít strouhanku .....

mj81

Já chtěl kdysi rumové perníčky a prodavač mi místo nich nabídl piškoty a rum, prý je to skoro totéž 🙂