orestez

Co kdyby lidé s odlišnou kulturou nebyli zvědaví na barvu očí, ale hleděli by na pohlaví?

Pak by byly dány odlišné kulturní zvyklosti; Říká se, že pohlaví jsou okna do duše. Nedívám se cizím lidem do pohlaví, a když někam musím, nosím sluneční brýle, aby se nedívali oni na mé pohlaví. Nejtěžší je se dívat druhému do pohlaví, když něco říkám já… Dalším poznatkem je, že když se dívám někomu do pohlaví, hůře se soustředím na to, co mi ukazuje.

Odpovědi
led

Robí to aj veľa ľudí s rovnakou kultúrou.
Všimnite si pohľad muža, keď vidí ženu – hľadá jej oči?
kdeže, najpr ju zhodnotí ako ženu, jej sexappeal, až potom sa zameria bližší pohľad do očí, alebo sa rýchlo odvráti

aliendrone

Asi to nechápu – mne vždycky zajímá napřed pohlaví a teprve pak se MŮŽU dostat třeba i k barvě očí. (Pochop, že když vyhodnotím pohlaví na hodnotu CHLAP, ani zaboha se dál nedostanu, natož k barvě očí! ;) :D :D)

Arne1

A ono to tak mnohdy není? Jenom si ti stydlíni nenosí na pohlaví slunečný brýle 🙂
Pokud je to viditelné (v plavkách), tak každej chlap zhodnotí pohledem prsa i zadek, žena zase jak moc má nadité plavky.