bolak

Co kdybych se až budu v důchodu odstěhoval třeba do Ameriky (čti do emeriky), dostával bych tam taky důchod?

Nejlepší odpověď
mosoj

V pohodě, budeš ho dostávat a co ti bude chybět si ukradneš.

Další odpovědi
anonym

(čti do emeriky)
tak to si zabil:D:D:D:D

www

Žádný problém, důchod ti bude chodit. Po propočtu v dolarech.
Net

bolak

www: já právě myslim, že bych dostával dva, pač si myslim že ty prachy co mám teď mi nebudou stačit; zatím mám v záloze plán B, vobjíždět evropu na kole (abych ušetřil) a krmit spermobanky svými geny, ale tam bude nejspíš nějakej věkovej limit, takže jako seschlej dědula už toho moc do světa nevyšťavím

setapouch

Jeden bolak je pro tento svet az moc :D
Odstehuj se do levnejsi zeme, nekam, kde ti deset tisic vystaci na pul roku.

briketka10

😁 nenene bolak se nesmí odstěhovat !!