bolak

Co kdyby vypadlo i Slovensko s kandidatury na MS 2019 v ledním hokeji, to by se pak žádné MS nekonalo?

Odpovědi
briketka10

ještě nebylo MS 2015 uvidíme uvidíme 😁

zzzlatokopka

Byl si s košem? 🙂

bolak

ale kdež, byl jsem si pučit v knihovně korán a nějak mě to chytlo, strašně tlustá bichle…

zzzlatokopka

Já si už začínala myslet, že seš první co v čr umřel na ebolu:-DDD Skoro jsem navrhla ať tě přejmenují:-DD

Boláku neblbni, ať doma nemáš za chvíli zásahovku:-DDD

briketka10

Áchjo ty máš dycky ňákou perličku
http://www.smilie-harvester.de/smi­lies/SmiliePac­k2/lesen-big.gif