Rokio

Co kdyby nějaká organizace nabízela pobyt ve vězení? Myslíte si, že by to mělo úspěch?

Už je možné vyzkoušet si práci popeláře, tak pro ne pobyt ve vězení?

Dokážete si to představit? Mlácení krumpáčem do kamene, chleba a voda, cela a někdy i samotka, bachaři a možná určitý stupeň šikany.

Důvod, proč zahájit tuto akci, je touha po adrenalinu, touha vyzkoušet si něco nového a zocelení ducha i těla.

Odpovědi
Kepler

To je dobrý nápad! Znudění zbohatlíci jsou ochotní zaplatit za všechno možné, ale u nás? Nevím, nevím. Základní taxu bych dal na 100 doláčů za den, extra vězení v Bolívii a Thajsku příplatek dalších 100, samotku taky a jedno sprchování ve společných sprchách + tetování na pr… zdarma. Nejkratší pobyt 1 týden, náklady na dopravu z režie klienta. Bezkonkurenční zážitková dovolená. To by byl kšeft!